Celkově mě skvělá atmosféra nadchla. Kuba je velká země, což na mapě tak nevypadá. A myslím, že díky vybraným lokalitám, znalostem terénu stejně jako sportovních a zábavních klubů, jsme vyfotili maximum, co se vyfotit dá.

Musím uznat, že jsem se vrátila z Kuby vyčerpaná, protože ranní vstávání nutné k zachycení nejlepšího světla a večerní sdílení celodenních zážitků mi nedovolilo se dostatečně vyspat.

Ale díky všem těmto zážitkům jsem se vrátila zamilovaná do této destinace i způsobu cestování. 

 

Jste nadšení cestovatelé a zároveň rádi fotografujete? Tak si rozhodně nenechte ujít Fotoexpedici po Kubě, kterou pořádá CK Exotica Cuba. Povede ji zkušený fotograf a cestovatel Jiří Macht, který již tyto akce vedl ve spolupráci s CK Exotica Cuba několikrát. Pojede se v malé skupince šesti až osmi lidí, což zajišťuje opravdu přátelskou a intimní atmosféru celého zájezdu. Účastníci mohou program zájezdu sami ovlivňovat a měnit v závislosti na tom, jak se ve skupince domluví, a není tedy třeba dodržovat přesný itinerář. Tuto skutečnost bývalí účastníci velice ocenili stejně jako profesionální a osobitý přístup Jiřího Machta. Jirka je vždy ochoten poradit s jakýmkoliv problémem a Kubu zná opravdu dobře. Nejfotogeničtější místa jsou tedy ve fotoexpedici zárukou.

Zaujala vás možnost doopravdy poznat Kubu, užít si fotografování a naučit se něco nového? Podívejte se na http://www.exoticacuba.cz/s-fotografem-po-kube nebo zavolejte pro více informací na telefonní číslo 222 220 546.

 

Sdílejte na Facebooku