foto „lubomír127″, Bouře na hoře Koya

Až do 31. srpna měli všichni nadšení profesionální i amatérští fotografové možnost do soutěže posílat své fotografie pořízené fotoaparátem značky Nikon. Přijímání soutěžních fotografií bylo ukončeno a od 1. září do 21. září je možné zúčastnit se 1. kola tipovací soutěže, ve kterém mají soutěžící za úkol označit ty fotografie, které budou podle nich vybrány odbornou porotou a postoupí do semifinále mezi 50 nejlepších snímků. Každý hlasující může označit nejvýše 12 fotografií, protože právě 12 snímků bude zdobit 6. vydání prestižního kalendáře NIKON KALENDÁŘ 2015. Tipovací soutěže se mohou zúčastnit nejen ti, kteří mají v galerii své soutěžní snímky, ale po provedení jednoduché registrace také široká veřejnost. Hlavní výhrou v tipovací soutěži je poukaz na nákup techniky Nikon v hodnotě 10 000 Kč.

Tipovací soutěž má 3 kola:

1. kolo tipovací soutěže – 1.9. – 21. 9. 2014

Úkolem v 1. kole tipovací soutěže je označit ty fotografie, které budou dle Vašeho názoru vybrány odbornou porotou a postoupí do semifinále mezi 50 nejlepších snímků. Označit můžete nejvýše 12 fotografií, protože právě 12 snímků bude finálových a bude otištěno v 6. vydání prestižního kalendáře NIKON KALENDÁŘ 2015.

2. kolo tipovací soutěže – 22. 9. – 6. 10. 2014

Do 2. kola postupuje ten, kdo označil fotografii(e), která(é) na základě rozhodnutí odborné poroty postoupila(y) do semifinále. O postupu budou soutěžící informováni mailem. Úkolem ve 2. kole bude označit právě 12 snímků z padesáti semifinálových, o kterých se domníváte, že se stanou finálovými fotografiemi a budou otištěny v kalendáři.

Vyhodnocení tipovací soutěže – 8. 10. 2014

Tipovací soutěž vyhrává ten, kdo správně otipuje největší počet fotografií otištěných v kalendáři NIKON KALENDÁŘ 2015:

  1. v případě, že bude existovat pouze jeden vítěz, který tipnul sám největší počet správných fotografií, bude pozván a oceněn na slavnostním večeru dne 11. 11. 2014 v hotelu Holiday Inn v Praze.
  2. v případě, že bude existovat více soutěžících, kteří označili stejný největší počet správných fotografií, budou vyzváni k účasti ve 3. kole tipovací soutěže.

foto „MilanK“, V Pardubicích (z cyklu Obrazy města)

Dne 11. listopadu 2014 se uskuteční slavnostní večer v hotelu Holiday Inn v Praze, na kterém budou oficiálně vyhlášeny výsledky a předány ceny. Šesté vydání kalendáře pokřtí patronka projektu paní Vendula Svobodová, prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje. Výtěžek z dražby kalendáře věnuje NIKON Nadačnímu fondu Kapka naděje na úhradu nákladů spojených s poskytováním služeb psychologa na oddělení dětské hematologie a onkologie a transplantační jednotky kostní dřeně v pražském Motole.

Tipovat můžete zde:  www.nikon-kalendar.cz/galerie/

 

Sdílejte na Facebooku