Podzimní FotoŠkoda Fest se uskuteční ve dnech 7. až 13. listopadu 2016. Nejlepší by sice bylo vzít si týdenní dovolenou, abyste zvládli všechny zajímavé akce, kterých je více než 80.

Žijeme fotografií stejně jako vy! #fotoskodafest

FotoŠkoda Fest se stal tradičním svátkem fotografie a mnozí z vás se nemohou dočkat dalšího. Není divu, protože patřit do komunity plné zapálených fotografů začínajících či pokročilých je skvělý pocit. Přijďte i vy okusit atmosféru Paláce Langhans a uvidíte, že je tím nejlepším místem pro vyměňování si fotografických zkušeností. Poznamenejte si do kalendáře: 7. až 13. listopadu 2016.

Program a registrace na: www.fotoskodafest.cz

Přednášky, workshopy, prezentace a výstavy

Registrací na FotoŠkoda Fest získáte možnost vstupu na více než 80 akcí. Základní vstupné je 490 Kč a výhodné je, že si program můžete sestavit podle vašeho zájmu a časových možností. Během workshopů si vyzkoušíte spoustu fotografické techniky pod vedením profesionálních fotografů. Na přednáškách se budete moci na cokoli zeptat osobností z české a slovenské fotografické scény. Doporučujeme pečlivě prozkoumat program, opravdu je z čeho vybírat.

Profesionální technika

FotoŠkoda Fest není jenom o vzdělávání se na workshopech a přednáškách. Bez nutnosti registrace můžete navštívit jakoukoliv z produktových prezentací firem Canon, Fujifilm, Fomei, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Pentax, Swarovski Optik, ZEISS a dalších.

Především se však můžete produktových specialistů přímo na místě.

A hlavně můžete mluvit se specialisty o všem, co vás zajímá ze světa fotografie, a vyzkoušet si nejžhavější novinky podzimu na trhu!

Těšit se můžete rovněž na zajímavé obchodní nabídky.

O akci je mezi fotografy velký zájem, a řada workshopů je již vyprodána. Registrujte se proto co nejdříve na www.fotoskodafest.cz

 

 

 

Sdílejte na Facebooku